Розв'яжіть систему рівнянь 4x+3y=7,2x+y=5, способом додавання.


Ответы на вопрос

Отвечает Миронова Юля.

Объяснение:

2x+y=5 ; y=5-2x

4x+3y=7

4x+3(5-2x)=7

4x+15-6x=7

-2x=7-15

-2x=-8

x=4;

y=5-2x

Y=5-2•4

y=5-8

y=-3