Срооочнооо Розв'яжи систему двох лінійних рівнянь способом додавання 4x-3y-17 -3x-2y 12​


Ответы на вопрос

Отвечает Исмагилов Артем.
Ответ:
Щоб застосувати метод додавання, необхідно спочатку зробити один коефіцієнт одного із них протилежним і потім додати рівності. В даному випадку ми можемо помножити перше рівняння на (-2) і додати до другого рівняння.

-2(4x - 3y = 17)
-8x + 6y = -34

-3x - 2y = 12

-8x + 6y = -34
-3x - 2y = 12
--------------
-11x + 4y = -22

Отже, система має вигляд:

-11x + 4y = -22
-3x - 2y = 12