Помогите, пожалуйста! ДАЮ 50 БАЛЛОВ Вiдомо, що б<x<8, 8<y<10. Знайдіть найбільше

значення виразу у -5x.Варианты ответа:A) -21; Б) -30; B) -32; Г) 42заранее благодарю:)​

Ответы на вопрос

Отвечает Дерепаскин Дмитрий.

Ответ:

Наверно 42 если не прав прости пж

Отвечает Шакиров Вадим.

Для того, щоб знайти найбільше значення виразу у - 5x, ми повинні знайти максимальне значення змінної x і мінімальне значення змінної у, а потім обчислити значення виразу.

З огляду на умову задачі, найбільше значення змінної x може бути 8 (тому що b
Тоді, підставляючи ці значення в вираз у -5x, отримаємо:

у - 5x = 8 - 5 * 8 = -32

Отже, найбільше значення виразу у -5x дорівнює -32. Відповідь: B) -32