На графіку рівняння 4х+2у=5,2, взяно точку з ординатою у=0,6. Яка абсциса цієї точки? А) 1; Б)

0,6 В) -1 Г) -0,6

Ответы на вопрос

Отвечает Кос Христина.

Ответ: а) 1

Объяснение: 4х+2у=5,2

4х+2×0,6=5,2

4х+1,2=5,2

4х=5,2-1,2

4х=4

х=4÷4

х=