Якому одночлену дорівнює вираз 2a4b3 * 18ab3​


Ответы на вопрос

Отвечает Ашиков Райымбек.

Для вирішення цього виразу потрібно перемножити коефіцієнти (числа) та піднести літери до степеня, якщо вони зустрічаються в обох множниках.

2a^4b^3 * 18ab^3 = 2 * 18 * a^4 * a * b^3 * b^3

= 36 * a^5 * b^6

Отже, вираз 2a^4b^3 * 18ab^3 дорівнює 36a^5b^6.