Розв'яжіть методом додавання систему рівнянь : 4х - 3у = -112х + 3у = -1​


Ответы на вопрос

Отвечает Уткина Алена.
{4х - 3у = -11
{2х + 3у = -1

6х = -12 | :6
х = -2

2 * (-2) + 3у = -1
-4 + 3у = -1
3у = 3
у = 1
(х; у) = ( -2; 1)


  • 1Manka1
    Написав
  • alexlytvynenko
    @Held1k5 ось
  • alexlytvynenko
    дякую тобі велике !!!!! може давай спишимось в телеграмі ?

\displaystyle\bf\\ + \left \{ {{4x - 3y =  - 11} \atop {2x + 3y =  - 1}} \right. \\ \\4x +2 x =  - 11 - 1 \\ 6x =  - 12 \\ x =  - 12 \div 6 \\ x =  - 2 \\  \\ 2 \times ( - 2) + 3y =  - 1 \\  - 4 + 3y =  - 1 \\ 3y =  - 1 + 4 \\ 3y = 3 \\ y = 3 \div 3 \\ y = 1

Ответ: ( - 2 ; 1 )