Спростіть вираз (√2b + √2)^2 - (√2b - √2)^2


Ответы на вопрос

Отвечает Марьин Андрей.

Відповідь:   8b .

Пояснення:

  Скористаємось формулою різниці квадратів 2 - х виразів :

(√2b + √2)²- (√2b - √2)²= ( √2b + √2- √2b + √2 )(√2b + √2 + √2b - √2)=

= 2√2 * 2 * √2b = 4 * 2b = 8b .