3. Яка пара чисел є розв'язком системи рiвнянь x+y=2 x-y=4A (2:0)Б (0;-4) B (3;-1) Г (3;1)​


Ответы на вопрос

Отвечает Рябошапка Руслан.

перше А та В підходить,
бо 2+0=2    і    3+(-1)=3-1=2

в другому Б та В
0-(-4)=0+4=4    і    3-(-1)=3+1+4