8. Спростити вираз a) (x - 2)(x + 3) -(x-1)(x+2


Ответы на вопрос

Отвечает Усимова Настя.

Ответ: -4

Объяснение: Відкриємо перші дужки: х²+3х-2х-6 = х²+х-6.

Відкриємо другі дужки: х²+2х-х-2 = х²+х-2.

Але, перед другими дужками стоїть знак мінус, тому змінюємо знаки в дужках на протилежні: -х²-х+2.

Тепер складаємо це все в один вираз: х²+х-6-х²-х+2 = -4.