Розвʼяжіть рівняння 4х? -12х =0. • 4. Спростіть вираз 2а (За - 5)-(а - 3) (а-7). • 5. Розвʼяжіть

рівняння: 1) 2e+9- x-2 = 3; 4)2) (2x - 3) (x + 7) = (x + 4) (2x -3) +3. 6) 18y +6x -24y-8, sKo x=13• у = 0,4. 7. Доведіть, що значення виразу 165 - 86 кратне 3. 8.°° Розкладіть на множники тричлен х + 8x +15. Срочно!

Ответы на вопрос

Отвечает Ольховик Захар.

Объяснение:

Звісно, допоможу вам з цими математичними завданнями:

1. Розв'язання рівняння -12x = 0:

x = 0

2. Спрощення виразу 2a(За - 5)-(a - 3)(a-7):

Спрощенням цього виразу отримаємо: 2a² - 14a + 3a - 21 = 2a² - 11a - 21

3. Розв'язання рівнянь:

1) 2e + 9 - x - 2 = 3:

2e + 7 - x = 3

2e - x = -4

2) (2x - 3)(x + 7) = (x + 4)(2x - 3) + 3:

Розв'язуємо рівняння, використовуючи різницю квадратів:

(2x - 3)(x + 7) - (x + 4)(2x - 3) = 3

Зараз спростимо рівняння:

2x² + 14x - 3x - 21 - 2x² + 8x - 3 = 3

11x - 21 - 3 = 3

11x - 24 = 3

11x = 3 + 24

11x = 27

x = 27 / 11

x = 2.4545 (округлено до чотирьох знаків після коми)

4. Розв'язання рівняння 18y + 6x - 24y - 8 при x = 13 і у = 0,4:

Підставляючи значення x і y:

18(0.4) + 6(13) - 24(0.4) - 8

7.2 + 78 - 9.6 - 8

69.6 - 9.6 - 8

60 - 8

52

5. Доведення, що значення виразу 165 - 86 кратне 3:

Розділімо 165 - 86 на 3 і перевіримо, чи є залишок рівний нулю:

(165 - 86) % 3 = 79 % 3 = 2

Оскільки залишок не дорівнює нулю, то значення виразу не кратне 3.

6. Розкладення тричлена x + 8x + 15 на множники:

Спростимо цей вираз, об'єднуючи подібні доданки:

x + 8x + 15 = (1 + 8)x + 15 = 9x + 15

Остаточний вираз:

9x + 15

Бажаю успіху в розв'язанні математичних завдань!