Відомо, що 13ab4=10. Знайдіть значення виразу 2,6 ab4​


Ответы на вопрос

Отвечает Намазкаева Римма.

Ответ:

Объяснение:

13ab⁴=10

ab⁴=10/13

2,6=2 6/10=2 3/5=13/5

2,6ab⁴=(13/5)(10/13)=2