A) 18- 2/3²поможітьь будь ласка ​


Ответы на вопрос

Отвечает Плужников Витя.

Відповідь:

Пояснення:

  #  a) 18 - 2/3² = 18 - 2/9 = 17 9/9 - 2/9 = 17 7/9 .

Якщо ж до квадрата піднесено дріб 2/3 , то робимо так :

  # a) 18 - ( 2/3 )² = 18 - 4/9 = 17 9/9 - 4/9 = 17 5/9 .