3⁸×11⁸/33⁶= З роз'ясненням будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Иноземцева Вероника.

Розглянемо це крок за кроком:

Спростимо кожен зі складників у виразі.

3^8 залишаємо в тому ж вигляді.

11^8 залишаємо в тому ж вигляді.

Розглянемо дільник 33^6:

33 = 3 * 11 (це розклад числа 33 на прості множники)

Тому 33^6 = (3 * 11)^6.

Піднесемо до шостого ступеня обидві частини виразу:

(3 * 11)^6 = 3^6 * 11^6.

Тепер ми маємо вираз у такому вигляді:

3^8 * 11^8 / (3^6 * 11^6).

Використаємо правило віднімання степенів для поділу:

3^8 / 3^6 = 3^(8-6) = 3^2

11^8 / 11^6 = 11^(8-6) = 11^2

Тепер ми маємо:

3^2 * 11^2

Перемножимо обидві частини:

3^2 * 11^2 = 9 * 121

Знайдемо добуток:

9 * 121 = 1089

Отже, вираз 3^8 * 11^8 / 33^6 дорівнює 1089.