Гральний кубик підкидається двічі яка ймовірність того що сума балів які при цьому випали дорівнює 6


Ответы на вопрос

Отвечает Денисов Гена.

Ответ:

13,9%

Объяснение:

Оскільки сума 6 має бути набрана з 2-х підкидань, то за перше підкидання допустимо отримати числа від 1 до 5. Ймовірність їх отримати 5/6.

Під час другого підкидання потрібно щоб випало число, яке доповнить отримане в 1-му підкиданні число до 6. Отже, ймовірність отримати таке число 1/6.

Загальна ймовірність отримання суми 6 з 2-х підкидань рівна

\frac{5}{6}*\frac{1}{6}  =\frac{5}{36}, або ~13.9%