55. Доведіть, що при будь-якому значенні змінної значення виразу a - (a - (5а + 2)) - 5(a - 8) є

одним і тим самим числом. СРОЧНО ДАЮ 100 БАЛЛОВ ​

Ответы на вопрос

Отвечает Черномашенцева Елизавета.

Ответ:

Почнемо з розкриття дужок у виразі:

a - (a - (5a + 2)) - 5(a - 8)

Спочатку розкриємо дужку (5a + 2):

a - (a - 5a - 2) - 5(a - 8)

Далі розкриємо дужку (a - 5a - 2):

a - a + 5a + 2 - 5(a - 8)

Тепер розкриваємо дужку (a - 8):

a - a + 5a + 2 - 5a + 40

Повторюємо операції скорочення:

5a - 5a + 2 + 40

Тепер складаємо подібні члени:

42

Отже, незалежно від значення змінної "а", значення виразу a - (a - (5а + 2)) - 5(a - 8) завжди буде 42.

Отвечает Иванов Евгений.

Объяснение:

а - (а - (5а + 2)) - 5(а - 8) =

а - (а - 5а - 2) - 5а + 40 = а - (-4а - 2) - 5а + 40 =

а + 4а + 2 - 5а + 40 = 42

При любом значении переменной данное значение выражение будет одним и тем же числом.