125 мм²-ге тең ауданды м² есебімен анықтап,жауабын стандарт түрде жаз(ОЧЕНЬ СРОЧНО)​


Ответы на вопрос

Отвечает Комаров Кирилл.

Відповідь:

іске сәт

Пояснення:

Ауданды мм²-ден м²-ге ауыстыру үшін бұл аумақты 1 000 000-ға бөлу керек (1 м2 = 1 000 000 мм² болғандықтан).

Демек, 125 мм² = 125 / 1 000 000 м² = 0,000125 м².

Стандартты түрде бұл 1,25 x 10^{-4} м² деп жазылады.