Спростіть вираз і знайдіть його значення. Якщо x=2Приклад:8x-(16-2x)​


Ответы на вопрос

Отвечает Досан Асылбек.

Ответ:

Объяснение:

8x-(16-2x)​=8x-16+2x=10x-16       pri:x=2

10x-16=10*2-16=20-16=4