Басейн наповнюється водою через дві труби за 6 год, а через одну трубу — за 10 год. За скільки

годин може на­повнитися басейн, якщо відкрити тільки другу трубу? Виберіть одну відповідь: 12 год 4 год 15 год 16 год

Ответы на вопрос

Отвечает Аямангали Аян.

Пусть за х ч. Тогда

1/10+1/х=1/6

1/10+1/х-1/6=0

3х+30-5х=0

-2х= -30

х=15

Значит за 15 ч.