8. При якому значенні в графік рівняння 4х + ву = 19 проходить через точку(6; - 1)​


Ответы на вопрос

Отвечает Семашко Евгений.

Ответ:

b = 5

Объяснение:

(6;-1) ⇒ \left \{ {{x=6} \atop {y=-1}} \right.

4x + by = 19

by = 19 - 4x | : y

b = \frac{19 -4x}{y} = \frac{19 - 4*6 }{-1} = \frac{-5}{-1} = 5