У коробці 15 карток пронумерованих від 1 до 15. З коробки навмання взяли одну картку. Яка

ймовірність того, що на ній буде написано число: 1. 10 2. 25 3. Парне 4. Непарне 5. Кратне 3 6. Кратне 6 7. Просте

Ответы на вопрос

Отвечает Силантьев Владислав.

Ответ:

1. \:  \frac{10}{15}  \\ 2. \: 0 \\ 3. \:  \frac{7}{15}  \\ 4. \:  \frac{8}{15}  \\ 5. \:  \frac{5}{15}  =  \frac{1}{3}  \\ 6. \frac{2}{15}  \\ 7. \:  \frac{6}{15}  =  \frac{2}{5}

Объяснение:

Ймовірність того що випаде якесь число це завжди відношення "кількості варіантів що нам підходять" до "всіх можливих варіантів"

1. Нам підходить тільки один варіант тобто 10, тому ймовірність 1/15

2. Число 25 в нашій коробці немає, тому ймовірність 0, тобто подія не можлива

3. Кількість парних чисел від 1 до 15 це 7, тобто ймовірність 7/15 (Парні: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14)

4. Непарних 8 чисел, тому 8/15 (Непарні: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15)

5. Кратних 3 є 5 чисел, тому 5/15 коли скоротимо 1/3 (Кратні 3: 3, 6, 9, 12, 15)

6. Кратних 6 є 2 чисела, тому 2/15 (Кратні 6: 6, 12)

7. Прости чисел є 6, тому 6/15 після скорочення отримаємо 2/5 (Прості: 2, 3, 5, 7, 11, 13)