Знайдіть два числа , якщо їх сума дорівнює 20, а добуток 91.Срочно 30балов!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Каранкевич Дарья.

Ответ:

13, 7

Объяснение:

Нехай 1 число=x, а друге=y

x+y=20

x*y=91

x=20-y

(20-y)y=91

20y-y^2=91

y^2-20y+91=0

D=400-364=36

y1=(20+6):2=13

y2=(20-6):2=7

x1=20-13=7

x2=20-7=13