Після двох послідовних знижень ціни на 20% сорочка стала коштувати 256грн.Знайдіть початкову ціну

сорочки ?

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Настя.

Пояснення:

Нехай  початкова ціна сорочки дорівнює х.      ⇒

Після першої знижки на 20% сорочка буде коштувати:

x-\frac{20\%*x}{100\%} =x-0,2x=0,8x.

Після другої знижки на 20% сорочка буде коштувати:

0,8x-\frac{20\%*0,8x}{100\%}=0,8x-0,16x=0,64x.

Таким чином:

  0,64x=256\ |:0,64\\x=400.

Відповідь: початкова ціна сорочки дорівнює 400 грн.

Отвечает Самарская Ангелина.

Відповідь:

1280 гривень

Пояснення: