Спростіть вираз і знайдіть його значення: 8a³-(2a-3b)(4a²+6ab+9b²) якщо a=-7/8 b=1/3


Ответы на вопрос

Отвечает Гусева Вика.

Ответ:  8a^3 - (8a^3 - 27b^3) = 8a^3 - 8a^3 + 27b^3= 27b^3

Якщо б= 1/3 , то 27 * (1/3)^3 =  27* 1/27= 1.

Відповідь: 1.