Для якого виразу, допустимим значенням змінної є всі її значення, крім t=0; t=1.


Ответы на вопрос

Отвечает Мубараков Еркебулан.

Приклади виразів, допустимим значенням змінної яких є всі її значення, крім t = 0; \ t = 1:

\dfrac{t+3}{t(t-1)} ; ~~~ \dfrac{5}{t - 2t^{2} + t^{3}}; ~~~ \dfrac{t^{2} + 2t + 1}{|t - 0,5| - 0,5}