Перетворіть вираз 0,4 x⁴y³ • 5x² y²​


Ответы на вопрос

Отвечает Вавилов Алексей.

Відповідь:
2x⁶y⁵

Пояснення:

Щоб перетворити вираз 0,4x⁴y³ • 5x²y², спростимо його, дотримуючись правил множення потужностей та чисел:

0,4x⁴y³ • 5x²y²

Спершу перемножимо числа 0,4 і 5:

0,4 * 5 = 2

Тепер перемножимо змінні x та y, враховуючи їх потужності:

x⁴ * x² = x^(4+2) = x⁶

y³ * y² = y^(3+2) = y⁵

Отже, після спрощення виразу ми отримаємо:

2x⁶y⁵