Перетвори вираз на многочлен стандартного вигляду (6х-5у)(6х+5у)​


Ответы на вопрос

Отвечает Пушмин Кирилл.

Відповідь:

Пояснення:Для перетворення виразу (6x - 5y)(6x + 5y) в многочлен стандартного вигляду можна використовувати формулу квадрату різниці:

(a - b)(a + b) = a² - b²

У вашому виразі a = 6x і b = 5y, отже:

(6x - 5y)(6x + 5y) = (6x)² - (5y)² = 36x² - 25y²

Отже, многочлен стандартного вигляду для виразу (6x - 5y)(6x + 5y) - це:

36x² - 25y²