(5x - 2y)(5x + 2y) = ?


Ответы на вопрос

Отвечает Ермаков Арсений.

Ответ:

Для обчислення добутку двох біному виду (5x - 2y)(5x + 2y) можна використовувати формулу різниці квадратів (a^2 - b^2 = (a + b)(a - b)). У даному випадку a = 5x і b = 2y. Застосуємо формулу:

(5x - 2y)(5x + 2y) = (5x)^2 - (2y)^2 = 25x^2 - 4y^2

Отже, вираз (5x - 2y)(5x + 2y) дорівнює 25x^2 - 4y^2.

Отвечает Церковный Алексей.

По формуле разности квадратов:

х² - у² = (х-у)(х+у)

(5х-2у)(5х+2у) = (5х)² - (2у)² = 25х² - 4у²