|х|+1=3 дуже потрібно розв'язок завдання з модулями будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Денис.

$|x|+1=3\Leftrightarrow |x|=2\Leftrightarrow |x|^2=2^2\Leftrightarrow x^2=2^2\Leftrightarrow (x-2)(x+2)=0\Rightarrow x=\pm 2$