656 (Стародавня індійська задача.) На двi зграї розділившись, Мавпи в гаї веселились. Одна восьма

їх в квадраті У кущах потішно грали. А дванадцять на ліанах То висіли, то стрибали. Разом скільки, ти дізнайся, Мавп було у тому гаї?​

Ответы на вопрос

Отвечает Васильев Егор.

Ответ: 16 или 48

Объяснение:

(\frac{x}{8})^2+12=x\\ x^2-64x+768=0 \\(x-48)(x-16)=0\\x=16, x=48