Довести тотожності (x-4)(+4)-(x-2²-4(x-4)=-4


Ответы на вопрос

Отвечает Канаева Катя.

Ответ:

Давайте доведемо дану тотожність:

(x - 4)(x + 4) - (x^2 - 4(x - 4)) = -4

Спростимо ліву частину по крокам:

1. Розподілимо (x - 4) у першому добутку:

(x * x + x * 4 - 4 * x - 4 * 4) - (x^2 - 4(x - 4)) = -4

2. Проведемо множення у кожному добутку:

(x^2 + 4x - 4x - 16) - (x^2 - 4x + 16) = -4

3. Зараз спростимо додавання та віднімання у виразі:

(x^2 - x^2) + (4x - 4x) + (-16 - 16) = -4

4. За допомогою виразу (x^2 - x^2) та (4x - 4x) отримаємо нуль:

0 + 0 + (-32) = -4

5. Остаточно спростимо вираз:

-32 = -4

Ця остання тотожність не є правильною. Видно, що щось пішло не так під час спрощення. Можливо, в початковому виразі була допущена помилка. Перевірте дану тотожність ще раз або надайте правильний вираз для перевірки.