У 9-А класі навчаються 20 учнів, 25 % з яких - відмінники. Доводити теорему синусів навмання

викликають одного учня. Яка ймовірність того, що це буде відмінник

Ответы на вопрос

Отвечает Цитрикова Ксюша.

Ответ:

20/100*25=5

5/15=1/3