Різниця квадратів двох чисел дорівнює 200. Якщо кожне з чисел зменшити на 1, то різниця їх

квадратів дорівнюватиме 180. Знайдіть ці числа

Ответы на вопрос

Отвечает Петров Захар.

Ответ:

15 и 5

Объяснение:

15² - 5²=225-25=200

14² - 4² = 196-16=180