23 . Дано функцію h(x) = (x-2)^2 + 1 Перед вами кілька тверджень, вирішіть чи правильні вони. А.

Нерівність (x-2)^2+1 > 0 відбудеться для кожного Х. Поясніть за допомогою двох Прикладів Б. Вершина функції Максимуму і точки (2,1) В. Пряма y=3 перетинає графік функції рівно у двох точках

Ответы на вопрос

Отвечает Энжи Лика.

Відповідь:

Пояснення:

А. Правильно. Нерівність (x-2)^2+1 > 0 відбудеться для кожного Х, оскільки всі коефіцієнти у цій функції позитивні.

Приклади: для x = 0, (x-2)^2+1 = 5 > 0; для x = 4, (x-2)^2+1 = 9 > 0.

Б. Неправильно. Вершина функції Максимуму і точки (2,1) не є однаковими. Вершина функції Максимуму знаходиться в точці (2,3).

В. Правильно. Пряма y=3 перетинає графік функції рівно у двох точках: (2,3) та (4,3)