Спростіть вираз ( А/4 + А/6) * 24/а^2


Ответы на вопрос

Отвечает Сушков Виталий.

Давайте спростимо вираз:

(А/4 + А/6) * 24/а²

Спершу знайдемо спільний знаменник для (A/4 + A/6), який буде 12. Потім зведемо дроби до спільного знаменника:

(A/4 + A/6) = (3A/12 + 2A/12) = (5A/12)

Тепер підставимо це значення назад в вираз:

(5A/12) * 24/а²

Тепер домножимо чисельники та знаменники:

(5A * 24) / (12 * а²)

120A / 12а²

Спростимо числовий дріб, поділивши обидва чисельник і знаменник на 12:

(120A / 12) / а² = 10A / а²

Отже, спрощений вираз дорівнює 10A / а².