При яких значеннях змінної не має змісту вираз x-7/х+9


Ответы на вопрос

Отвечает Дедова Анна.

Ответ:

(x-7)/(x2-9)=(x-7)/((x-3)(х+3))

Если х-3=0 → x=3; x+3=0 - х=-3

Ответ: х=(-3; 3).