Розв'яжіть систему рівнянь способом додавання: 3x - 4y = 20 ,\\ 5x-4y=60. ОЧЕНЬ СРОЧНО


Ответы на вопрос

Отвечает Молчанова Зоя.

Відповідь: (20; 10).

Пояснення:

{3x - 4y = 20 ,

{5x-4y=60.

Домножимо перше рівняння на (-1).

{-3х+4у=-20,

{5х-4у=60.

Додамо рівняння:

2х=40, х=20.

Підставимо х=20 у друге рівняння:

5×20-4у=60,

-4у=-40, у=10.

Отже, х=20, у=10.