Визначте найбільше ціле значення а, за якого один з коренів рівняння 16 - а - 4× = 16 — 4a належить

проміжку (1; 3).

Ответы на вопрос

Отвечает Долкан Богдан.

Ответ:Для визначення найбільшого цілого значення "а", за якого один з коренів рівняння належить проміжку (1; 3), ми можемо застосувати декілька кроків.

Запишемо дане рівняння:

16 - а - 4× = 16 — 4a

Скоротимо рівняння, видаливши обидві частини:

-а - 4× = -4a

Додамо "а" до обох сторін рівняння, щоб відкинути "-а" з лівої сторони:

-4× = -3a

Поділимо обидві частини на -4, щоб виразити "а":

× = (3/4)a

Оскільки один з коренів рівняння має належати проміжку (1; 3), підставимо значення × = 2 (середина проміжку) в останнє рівняння:

2 = (3/4)a

Помножимо обидві частини на 4, щоб виразити "а":

8 = 3a

Поділимо обидві частини на 3, щоб отримати значення "а":

a = 8/3 ≈ 2.67

Таким чином, найбільшим цілим значенням "а", за якого один з коренів рівняння належить проміжку (1; 3), є 2.

Таким чином, найбільшим цілим значенням "а", за якого один з коренів рівняння належить проміжку (1; 3), є 2.

Объяснение:Удачи.