Із селища в місто виїхав автобус. Через 1 год слідом за ним із селища виїхала автівка, швидкість

якої на 20км/год більша за швидкість автобуса. У місто вони прибули одночасно. Знайдіть швидкість автобуса, якщо відстань від селища до міста =240 км.

Ответы на вопрос

Отвечает Хисматуллина Зиля.
Ч.Пусть скорость автобуса - х   ⇒
Скорость автомобиля - х+20.
240/x-240/(x+20)=1
240x+4800-240x=x*(x+20)
4800=x²+20x
x²+20x-4800=0   D=19600    √D=140
x₁=60       x₂=-80 ∉
 Ответ: скорость автобуса 60 км/ч.