Складіть рівняння дотичної до графіка функції y= x^3 + x^2 у точці з абцисою x = 1


Ответы на вопрос

Отвечает Омельчук Юлия.

Ответ:

Объяснение

Y'=3х^2+2х

Y'(х0)=5

Y(х0)=1

Рівняння дотичної

Y=y'(х0)(х-х0)+у(х0)

У=5(х-1)+1

У=5х-4

Отвечает Пельтихина Саша.

D=b^2-4ac=4+4*3*1=16

x1,2=2+-4/2=3;-2