Розв'язати систему рівнянь способом додавання 2x+3y=165 5x+2y=330


Ответы на вопрос

Отвечает Козулин Влад.

Ответ:

х=60; у=15

Объяснение:

2х+3у=165     ║ · 2

5х+2у=330     ║· (-3)

4х+6у=330

-15х-6у=-990

---------------------

-11х=-660 ⇒ х=60

2*60+3у=165

120+3у=165 ⇒ 3у=45 ⇒ у=15