Замініть зірочки такими одночленами, щоб виконувалася тотожність:1) n²+ 60n + * =(* + 30)²

2)25c²-*+*=(*-8k)²3)225a²-*+64b⁴=(*-*)²4)0,04x²+*+*=(*+0,3y³)²Допоможіть будь ласка​

Ответы на вопрос

Отвечает Ведяков Евгений.

1) n²+60n+900=(n+30)²

2)25c²-80ck+64k²=(5c-8k)²

3)225a²-240ab²+64b⁴=(15a-8b²)²

4)0,04x²+0,12xy³+0,09y⁶=(0,2+0,3y³)²