Для заданої функції f знайти первісну F, що задовольняє даній умові: 1) f(x)=(x-3)7; F(3)=2;

2)f(x)=ex-5; F(0)=4.

Ответы на вопрос

Отвечает Ооржак Дошкут.

1)F(x)=1/8*(x-3)^8+C
1/8*(3-3)^8+C=2
C=2
F(x)=1/8*(x-3)^8+2
2)F(x)=e^x-5x+C
e^0-5*0+C=4
1+C=4
C=3
F(x)=e^x-5x+3