6y²+y-7 квадратні рівняння​


Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

Ответ на фото.........


Отвечает Потапович Ульяна.

Объяснение:

6y² + y - 7 = 0

1) Можна розв'язати це квадрат не рівняння за допомогою дискримінанта:

D = b²-4ac. ay² + by - c = 0

a = 6; b = 1; c = -7

D = 1 - 4×6×(-7) = 169

x1,2 = (-b ± √D)/2a

x1,2 = (-1 ± √169)/12 = (-1 ± 13)/12

x1 = 1. x1 = 1

x2 = - 14/12 x2 = - 7/6