Складіть рівняння дотичної до графіка функції f(x)=x^2-4x в точці x0=2


Ответы на вопрос

Отвечает Потапович Ульяна.

Объяснение:

f(x)=x^2-4x\ \ \ \ x_0=2\\y_k=f(x_0)+f'(x_0)*(x-x_0)\\f(2)=2^2-4*2=4-8=-4.\\f'(x_0)=(x^2-4x)'=2x-4\\f'(2)=2*2-4=4-4=0\ \ \ \ \Rightarrow\\y_k=-4+0*(x-2)=-4.\\y_k=-4.

Ответ: yk=-4.