-⁶√25³помогите пожалуйста пжпжпжпжпжпжпжпжпжпжпж


Ответы на вопрос

Отвечает Попова Валерия.

Ответ:

-5

Объяснение:

түбір дәрежесі мен көрсеткішін 3-ке қысқартамыз

сонда -√(25) шығады ал одан -5 шығады себебі 5^2=25

Отвечает Кузнецова Софья.

 -  \sqrt[ \not6]{25 {}^{ \not3} }  =  -  \sqrt{ |25| }  =  -  \sqrt{25}  =  - 5.