Спростіть вираз та обчисліть його значення: х²- 12х + 36, якщо х = - 4


Ответы на вопрос

Отвечает Александров Миха.

Ответ:

=(x-6)²

Якщо х=-4, то: (х-6)²=(-4-6)²=-10²=100