Розкладіть множники на многочлени. 7а2-7b2. Це в квадраті якщо що 2 9х2-36 Х4-Х2


Ответы на вопрос

Отвечает Бұрхан Ерсұлтан.

\displaystyle\bf\\1)\\7a^{2} -7b^{2} =7(a^{2} -b^{2} )=7(a-b)(a+b)\\\\2)\\9x^{2}-36=9(x^{2} -4)=9(x^{2} -2^{2} ) =9(x-2)(x+2)\\\\3)\\x^{4}-x^{2} =x^{2} ( x^{2} -1)=x^{2} (x-1)(x+1)