Помогите пожалуйста очень нужно.. (Маса пасажирського потягу який складається із тепловоза і 15

вагонів дорівнює 370,5 т причому маса 4 вагонів знайти масу тепловоза в одного вагона)​

Ответы на вопрос

Отвечает Ахкоз Алёна.

Дано:

м.п (маса потягу) = 370,5 т

15 = к-сть вагонів у потязі

1 = к-сть тепловозів у потязі

м.т = 4 в. (вагони) + 13,3 т

м.т (маса тепловоза) - ?

м.в(маса вагона) - ?

нехай х - маса вагона, тоді 4х+13.3 - маса тепловоза

15х+4х+13.3= 370,5

19х=370.5-13.3

5х=357.2

х=18.8 - маса одного вагона

4*18.8+13.3=88.5 - маса тепловоза

відповідь: м.в = 18.8, м.т = 88.5