Знайдіть координати точки О, відносно якої ммимчтричні точки А (-4 1) і в (-2 +3)


Ответы на вопрос

Отвечает Голоботовська Анюта.
O (x;y)
x= (-4+(-2))/2=-3
y= (1+3)/2= 2
Відповідь: O(-3;2)