Знайдіть четвертий член арифметичної прогресії (аn), у якій а1=6, а2=8.


Ответы на вопрос

Отвечает Ким Рамина.

d=a_2-a_1=8-6=2.

a_n=a_1+d(n-1)=6+2(4-1)=6+2*3=12.